مطالعه: < 1 دقیقه انجمن بین‌المللی تیزهوشان با گروه‌های متعدد ملی و منطقه‌ای در سراسر جهان است که اقدام به گردآوری افراد دارای بهره هوشی بالا کرده و با برنامه‌های سازماندهی شده، سعی در استفاده هر چه بهتر از هوش اعضا دارد.

منسا چیه؟

انجمن بین‌المللی تیزهوشان با گروه‌های متعدد ملی و منطقه‌ای در سراسر جهان است که اقدام به گردآوری افراد دارای بهره هوشی بالا کرده و با برنامه‌های سازماندهی شده، سعی در استفاده هر چه بهتر از هوش اعضا دارد.


شرط عضویت در انجمن جهانی تیزهوشان، کسب امتیاز لازم در یکی از آزمون‌های تعیین ضریب هوشی انجمن یا سایر آزمون‌های معتبر و استاندارد مورد تأیید انجمن است.

نحوه رده بندی نتایج حاصل از آزمون به این صورت است که نتیجه آزمون بر حسب فراوانی مدل سازی شده و با نمودار استاندارد مطابقت داده می‌شود و جایگاه هر یک از شر کت کنندگان در آزمون نسبت به سایر افراد مشخص می‌شود و کسانی که بالاترین امتیاز را در گروه شرکت‌کننده خود کسب کنند، امکان عضویت در منسا را به دست می‌آورند.

این تعریف ویکی پدیا از انجمنیه که توش عضو شدم! مجارستان بودم که متوجه شدم عه! منسا مجار هم تشکیلات داره… پس با خواهرم رفتیم و امتحان دادیم، با اینکه خواهرم قبول نشد ولی منی که قبول شدم هم هیج منفعتی ازشون ندیدم. جز ۳۵۰۰ فورینت حق عضویت سالانه به علاوه همین چیزایی که میبینین بهم دادن. تامام!

سرتیفیکت با ضریب هوشی بالای ۱۳۵ ، حداکثر امتیازی که میشه توی این آزمون بدست آورد.

0 نظربستن نظرات

کامنت بذار

عضو خبررسان شو!

آخرین پست ها و اطلاعیه هارو تو ایمیلت داشته باش!

قول میدم سعی کنم چرت و پرت نفرستم :)